Daleko od domova

„Jdi s důvěrou za svými sny.
Žij život, který sis vytvořil ve svých představách.“

Henry David Thoreau

Manifestujte své sny

Otevřením této knihy se vydáte na cestu, která vás povede k manifestaci vašich životních snů. Robert Moss v ní vysvětluje, jak můžeme za svými sny jít v každodenním, všedním životě a pomáhá nám zvládnout kroky, které je třeba na této cestě udělat. Když se nám to podaří, bude náš život naplněný, vědomý a smysluplný.

Přístup, který Robert Moss nazval aktivní snění, sice pracuje i s klasickými nočními sny, ale především je to metoda vědomého žití. Robert Moss ji předává pomocí brilantně zvládnuté práce se svými oblíbenými nástroji, k nimž patří především hluboká znalost světových mytologií, umění vyprávět příběhy a celá řada jednoduchých, praktických a zároveň nesmírně inspirativních cvičení.

Robert Moss
je tvůrcem originální metody aktivní snění, která propojuje práci se sny, šamanské lucidní snění a vědomý život. Narodil se v Austrálii, kde v dětství přežil tři události blízké smrti a kde si osvojil způsoby snících lidí prostřednictvím přátelství s Aboridžinci.

Po celém světě vede populární semináře, včetně tříletého výcviku pro učitele aktivního snění a poskytuje živou výuku snové školy online. Původně vyučoval dějiny starověku na Australské národní univerzitě, dnes je především učitelem snění a na pozvání Maitrey pravidelně navštěvuje i Českou republiku.

„Pokud hledáte způsob, jak obnovit spojení se svým pravým já, přečtěte si Aktivní snění od Roberta Mosse. Nadčasové techniky a ohleduplné rady vás zavedou zpět k prameni osobní celistvosti.“

Robert Waggoner, autor knihy Lucidní snění

Aktivní snění je klenot mezi knihami! Je to důležitý praktický rádce s účinnými nástroji k mapování cesty a nalezení voleb v životě, který toužíme žít. Učení Roberta Mosse je jasné a posilující. Aktivní snění je kniha, ke které se můžeme opakovaně vracet a nacházet v ní hlubokou moudrost, obsáhlé učení a inspiraci. Tato kniha nám nejen pomůže transformovat náš vlastní život, ale nabízí také způsob, jak můžeme transformovat svět, v němž žijeme.“

Sandra Ingermanová, MA, autorka knihy Záchrana ztracené duše

Kniha pomáhá rozvíjet tyto vaše dary:

Sebevyjádření

Přijetí sama sebe

Intuice a poslání

Nahlédněte do knihy

Aktivní snění

Aktivní snění je cesta, jak být plně přítomen v tomto světě a zároveň udržovat trvalé spojení s jiným světem, se světem za světem, v němž najdeme hlubší logiku a smysl svého života.

Robert Moss v této okouzlující i praktické knize nabízí navigační mapu a vystupuje jako moudrý a citlivý průvodce.

Pomocí jeho originální metody aktivního snění si načrtnete svůj životní směr, najdete rovnováhu mezi svou vášní a svými dovednostmi a budete žít život, který milujete.

Lidé praktikující aktivní snění činí volby. Učí se rozpoznávat, že mají vždy na výběr, ať už je situace, v níž se ocitli, jakákoli. Rozhodují se nepřistupovat na omezující přesvědčení, která jim nabízejí ostatní. Učí se vytvářet sny dostatečně silné na to, aby je přenesly z míst strachu a zoufalství na místa svobody a radosti.

PRODEJ KNIHY PRÁVĚ ZAHÁJEN

Doručujeme po celé ČR i na Slovensko.
Knihu si objednejte samostatně nebo ve výhodném balíčku.

.