Daleko od domova

Život je příliš krátký na to, abyste investovali svůj čas do práce, která vás nenaplňuje.

Pokud hledáte pocit většího naplnění – nejen v práci, ale ve všech oblastech života – tato praktická „cestovní mapa“ vám pomůže uskutečnit vaše nejvyšší ambice.

Najděte a žijte své poslání

Knihu Poslání vytvořila vědkyně Julie Mossbridgeové jako průvodce dvanáctitýdenním procesem, jehož smyslem je umožnit nám objevit své vlastní poslání, aktivovat jej a naplno se mu věnovat – žít jím – a to tak, aby to, co nabízíme, odpovídalo potřebám našeho okolí.

Mossbridgeová svou knihu vytvořila tak, aby nám nedovolila setrvat v pohodlné roli konzumenta čtivého obsahu. Nepostradatelnou součástí knihy Poslání jsou totiž cvičení a experimenty, které provádí sám čtenář.

Na začátku celého procesu si pod autorčiným vedením vytvoříme svou „vnitřní laboratoř“ – imaginární prostor, do něhož se budeme uchylovat, když budeme rozjímat o svém poslání. Celou knihou se pak vine promyšleně sestavený soubor otázek a podnětů, které čtenáře vedou k poznání „práce jeho duše“ – k jeho poslání.

Jak dvanáctitýdenní proces funguje?

První čtyři týdny se budete zabývat definováním svého poslání, abyste měli jasnou představu o tom, co to je. Druhé čtyři týdny aktivu­jete své poslání prací, která je zapotřebí pro vytvoření podrobného návodu k použití sebe samých. Závěrečné čtyři týdny se zaměřují na zapojování vašeho poslání do světa hravou cestou, v níž můžete pokračovat po zbytek svého života.

Vaše poslání funguje téměř samo od sebe, jakmile se vypořádá­te s nánosy a překážkami, jež brání jeho činnosti. O svém poslání můžete uvažovat jako o autě, které už je vyrobené. Musíte ho jen vyhrabat zpod hromady harampádí, nastartovat motor, vyčistit cestu a jet.

"Jedinečný přístup k hlubšímu spojení s vaším autentickým já."
Maureen Peltonová

Ohlasy

„Vychází nespočet knih na téma nalezení smyslu vlastního života. Poslání nad ostatními vyniká. Kniha je napsaná nejznamenitější kognitivní neurovědkyní za použití hluboké vědecké metody, aby nás vedla k té nejvíc vzrušující vyhlídce: odhalení našich poslání.“

Justine Willis Tomsová, moderátorka New Dimensions Radio

*****
Poslání přesahuje rámec svépomoci, protože poskytuje praktické nástroje a na vědeckém podkladě založený přístup k vyladění plnohodnotného života.“

Neal H. Patel, vedoucí produktový manažer Amazonu a zakladatel Google Human/Social Dynamics

*****

Mossbridgeová rozu­mí hlubokým spojením mezi myslí a hmotou, vědomím a světem. Demonstruje zde, proč poslání jednoho člověka není pouze osobní, individuální problém, ale záležitost, na níž pravděpodobně závisí budoucnost našeho druhu.“

Larry Dossey, M.D., autor One Mind

Nahlédněte dovnitř

Buďte mezi prvními!

Získejte knihu za výhodnější cenu.

.