Daleko od domova

Neklesejte na mysli.
Seberte svou odvahu!

Co kdybych vám řekl, že už teď máte k dis­pozici veškerou sílu, kterou potřebujete? 

Stačí, když nahlédnete do svého nitra a pustíte ji ven, protože i chaotické proudy osudu lze ovládnout. Stačí se jimi jen naučit proplouvat. Pokud jste slabí, musíte pouze nalézt svou osobní sílu. Pokud jste bezmocní, je to jen tím, že jste se ji nenaučili používat.

Kerr Cuhulain

Cítíte se někdy bezmocně?

Jste uvězněni v tyranském nebo podříze­ném vztahu a nevíte, jak se z něj dostat? Cítíte se jako lapená zvěř, která nemá kam uniknout? Seberte odvahu, protože máte sílu si poradit i v takovýchto situ­acích a vztazích. Nemluvě o tom, že pokud se v podobné situaci již nacházíte, pak jste se již své osobní síly vzdali a musíte si ji vzít zpět, abyste opět získali kontrolu nad svým osudem.

Je na čase sám sebe překvapit. Jste více, než si uvědomujete. Svých snů můžete dosáhnout. Musíte je jen uchopit. Čelte svým strachům a jděte kupředu. Buďte stateční!

Nevaž se, odvaž se :)

Odvážili jsme se přidat nadsázku a inspirovat vás tímto videem:

Bojíte se dělat chyby?

Kerr Cuhulain učí nebát se dělat chyby. Nemít strach z neúspěchu nebo z toho, „co tomu řeknou lidi“.

Největší chybou, kterou můžete udělat, je propadnout strachu z toho, že uděláte chybu. To vás jen bude brzdit, proto se jej zbavte. Každý dělá chyby a každý, kdo kdy uspěl, také někdy selhal.“

- Walt Disney byl propuštěn z pozice editora v novinách pro nedostatek nápadů.

- Albert Einstein nemluvil do svých čtyř let a do sedmi neuměl číst. Byl vyloučen ze školy jakožto duševně zaostalý, asociální a zasněný.

- Henry Ford pětkrát selhal a zbankrotoval, než zažil úspěch.

    Vaší největší obavou by mělo být, že jste se přestali snažit, nikoliv to, že nemáte úspěch.

    Nahlédněte dovnitř

    Kniha právě v prodeji

    Doručujeme po celé ČR i na Slovensko.

    .