Maitrea

Cesta ke zdraví pomocí léčivé síly rostlin a ducha

Alberto Villoldo se s vámi podělí o to, jak pomocí superpotravin správně detoxikovat mozek a střeva. Seznámí vás s technikami práce s vlastním světelným polem, díky kterým si dokážete uzdravit své tělo. A pomůže vám oprostit se od vzorců minulosti, které vám berou sílu. Vydáte se tak na cestu ke znovuzrození.

„Tato kniha vám změní život.“
– Dr. Joe Dispenza, autor knihy Probuďte své božství

Jaká proměna vás čeká?

Nejmodernější vědecké poznatky, skvělé recepty
a sedmidenní jídelníček!

V první části - Hledání vnitřního léčitele - se seznámíte s tyranským způsobem myšlení a pochopíte, proč a jak nás nutí do války nejen se sebou samými, ale také mezi sebou navzájem, čímž podkopává naše zdraví a pohodu.

Část druhá - Konec starým zvykům - identifikuje nesčetné toxiny, jejichž vlivu jsme vystaveni, a vysvětluje, jak tělo a mozek detoxikovat.

Ve třetí části - Překonání smrti, která vás sleduje - se dozvíte, jak změnit nefunkční emoční schémata založená na hněvu a strachu a jak mohou mozkové živiny přispět ke zlepšení mozkové funkce a pomoci vám tak lépe zvládat stres.

Část čtvrtá - Od klidu ke znovuzrození - vám pomůže při opouštění starých a nezdravých způsobů myšlení.

V páté části - Vypěstuj si nové tělo - uvedete do praxe vše, co jste se naučili. Tomu se budete věnovat sedm dní a to pak zopakujete každé tři měsíce.

Je to kniha pro vás?

Ačkoli autora dovedly k vytvoření tohoto programu vážné zdravotní potíže, vy rozhodně nemusíte čelit vyhlídce na transplantaci jater nebo něčemu ještě horšímu, abyste se do tohoto procesu pustili. Naše tělo nemusí s přibývajícím věkem chátrat a churavět, ani podléhat chronickým nemocem. Naopak, délka našeho zdraví se může rovnat délce našeho života.

V knize najdete mnoho prospěšných rad. Třeba o nesmírně pozitivním vlivu brokolice a kurkumy na lidské zdraví. A možná překvapivou pravdu o sacharidech, tucích a bílkovinách. A taky doporučení, jak pomoci našemu mozku zvýšit produkci DMT – sloučeniny označované jako „molekula duše“.

Díky programu Vypěstuj si nové tělo se budete cítit lépe během několika dní a do týdne si začnete čistit mysl a uzdravovat mozek. Zanedlouho budete na cestě k novému tělu – získáte schopnost rychle se uzdravovat, zachováte si mladistvou vitalitu a vytvoříte si spojení s duchem, se Zemí a s nově obnoveným smyslem života.

Je to kniha pro každého!

Na to, aby se vám otevřela zázračná cesta k novému tělu, se nemusíte vydat na šamanský retreat ani opustit vlastní domov. Takové tělo je vaším právem již od narození. Jen musíte být ochotni udělat první krok. Dovolte tedy, aby se Alberto stal vaším průvodcem. Obdarujte se novým tělem a novým životem.“

– Christiane Northrupová, M.D., autorka úspěšných knih Bohyně nestárnou a Energetičtí upíři

Nahlédněte do knihy:

Získejte novinku za speciální cenu.

Kniha je k dostání výhradně na eshopu maitrea.cz.


.