Daleko od domova

Ačkoliv pociťujete bezvýchodnost, pomoc je na dosah – bolest ze zrady můžete překonat a začít budovat svůj nový život založený na pravdě a sebedůvěře.

Bolest ze zranění způsobených zradou volá po naší pozornosti: bojujeme s nevěrou, zanedbáváním v dětství, sexuálním zneužíváním, výpovědí z práceemocionálním týráním a fyzickým násilím ze strany našich matek, otců a partnerů. Tyto devastující události vyvolávají oprávněné rozhořčení, nedůvěru a strach. Naučte se, jak používat vnitřní zdroje, abyste se dokázali od těchto pocitů osvobodit

„Tato kniha je plná nástrojů na proměnu z role oběti zpět do léčivého postoje důvěry.“ 

Sandra Ingermanová

„Proč se tohle děje zrovna mně?“

Pokud jste si někdy položili podobnou otázku, je tato kniha určena právě vám. Otevřete ji a ona vám odemkne bránu na cestě od zrady k důvěře a od pomsty k usmíření. Před kterou branou stojíte právě vy? Co je to za otázky, jež sužují vaši duši? Které otázky vám nedají spát a drží vás celou noc vzhůru?

Pokud cítíte, že prožíváte:

  • zradu matky, věřte, že je to brána k sebedůvěře a sebepoznání
  • zradu otce, věřte, že je to brána k nalezení vlastního směru a smyslu života
  • zradu milovaného, věřte, že je to brána k celistvosti – sjednocení Já a já
  • zradu těla, věřte, že je to brána k odevzdání se
  • zradu sebe sama, věřte, že je to brána k odpuštění
  • zradu společnosti, věřte, že je to brána k rodině lidstva
  • zradu planety, věřte, že je to brána do nového světa

„Proč? Proč se tohle děje zrovna mně?“ „Dodržuju dietu do posledního písmene, jsem tak svědomitá, a přesto moje váha nejde dolů. Proč?“ „Proč můj manžel miluje někoho jiného? Proč? Co je se mnou špatně?“ „Zamiloval jsem se do někoho jiného. Co budu dělat?“ „Proč je ke mně moje rodina krutá? Proč? Co jsem udělala, čím jsem si to zasloužila?“ „Snažím se držet, ale pokaždé, když mluví tímhle tónem, mi to zkrátka ujede, prostě ztratím nervy. Co se to děje?“ „Kolega mi vrazil kudlu do zad – lhal o mně nadřízenému, aby byl povýšen. Co teď s tím?“ „Moji takzvaní nejlepší kamarádi prozradili moje tajemství a šířili o mně drby – jak to mohli udělat?“

Zrada, důvěra a odpuštění

ZRADA je silná medicína, skutečný katalyzátor, homeopatie nejvyšší úrovně. Než se různé záležitosti začnou zlepšovat, nejprve se zhorší. Je to medicína pro naši paradoxní dobu, kdy utrpení urychluje osobní vývoj. Musíme být pozorní. Musíme přestat, když to bolí. Musíme se obrátit dovnitř, když hořká medicína vyvolává změnu. Všichni jsme to zažili, sami uprostřed noci, a přáli jsme si, aby už bylo ráno.

DŮVĚRA je aktem víry, jenž nás inspiruje k životu v pravdě. Když překonáme bolest ze zrady, naučíme se riskovat bez ohledu na odpor, protichůdné vlivy nebo odrazování. Jinými slovy naučíme se důvěřovat. Důvěra je protilátkou na spravedlivou touhu po pomstě a rozhořčení.

ODPUŠTĚNÍ je projevem naší pravé lidskosti. Místo abychom reagovali protiúderem nebo hledali spravedlnost prostřednictvím odplaty, obracíme se ke svým vnitřním zdrojům a spirituální síle. Odpuštění v sobě zahrnuje nutnost slyšet, vidět a pochopit sami sebe. Potom, po vykoupení našeho pravého Já, rozšiřujeme toto pochopení na ostatní ve formě odpuštění.

Každou z devíti kapitol knihy doprovázejí praktická cvičení a techniky, jež vám mají pomoci rozvíjet vlastní intuitivní schopnosti a spirituální zdroje.

Ohlasy

Tato kniha byla napsána ze srdce. Sjednocuje spirituální a psychologický vhled s emocionálním léčením.“

STREPHON KAPLAN-WILLIAMS, autor a tvůrce Dream Cards

***

Hedva se noří do univerzálního lidského prožitku zrady […], aby vyvedla lidi z pocitu zrady a přivedla je ke ,znovuzrození‘, z něhož znovu získají nadšení pro život.“

BOOKLIST

***

„… integruje spiritualitu s psychologií jako reakci na týrání […], naplňuje skutečné potřeby těch, kdo jsou v nouzi a vyžadují léčení.“

PAUL M. CRISSEY, ředitel Training for the Consortium for the Preventon of Child Abuse

Nahlédněte dovnitř

Získejte knihu se slevou 100 Kč do 31. 3.!

.